کالای برق ساروز

درباره ساروز

شرکت نورا صنعت افق ايرانيان (ساروز )در سال 1394با بینش و نگرشی آگاهانه در جهت اعتلای ایرانی قدرتمند پا در عرصه واردات و تامين كالاهاي با كيفيت و ماندگاردر زمينه روشنايي ساختمان ولامپهاي LED گذارد و موفق به جلب اعتماد همكاران و نمايندگان خود در همان ابتداي كار گردید.

و با اختیار داشتن دانش و تجربیات ارزشمند و مشاورین و مهندسین متخصص، در بخش توليد و تکیه بر پتانسیل های موجود شرکت در زمینه علوم برق و روشنايي ساختمانی و همچنین حضور گسترده در نمايشگاه هاي بين المللي وشناسایی نیازهای موجود در این زمینه، خود را در صنعت برق و روشنايي معرفی و با همت و تلاشی مضاعف توانست گامی بلندی در جهت پیشبرد اهداف کشور عزیزمان بردارد.

لذا درپي تلاش و پيرو اهداف از قبل تعين شده در صدد برآمديم تا بتوانيم از اواسط سال ١٣٩٦ كليه كالاها از قبيل لامپهاي ال اي دي ، پرژكتورها ، انواع لامپها و قابهاي هالوژن و پنلهاي ال اي دي را با نشان استاندارد ملي ايران توليد و به بازار عرضه نمائيم . انشا الله

شرکت نورا صنعت افق ايران به پشتوانه فعالیت مستمر مدیران ارشد خود، که در صنایع مختلف کشور از جمله صنایع برق، روشنايي، ، خودرو سازی ، وزارت نيرو و … نقش بسزایی در پروژه های ملی و تامين سيستمهاي روشنايي تا به امروز داشته است، آماده ارائه محصولات تولیدی و وارداتی خود در بخش تکنولوژی ال اي دي به تمامی ارگان ها و موسسات دولتی، خصوصی، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم می باشد.

اهداف شرکت
✓ بازنگری مداوم در کیفیت محصولات و انطباق آن با فناوری روز
✓ آموزش مستمر کارکنان به منظور ارتقای دانش فنی و بالا بردن کیفیت محصولات
✓ تکیه بر استانداردهای جهانی و مستندسازی عملیات تولید
✓ استفاده از نظریات مشتریان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات

راه اندازي فاز ٢ توليد در سال ١٣٩٨ به صورت تمام اتوماتيك .
و در آخر . دست تمامي همكاران ،صنعت گران ، تامين كنندگان قطعات و ، و توليدكنندگان قطعات جانبي و همچنين توزيع كننده گان در سراسر ايران را براي همكاري به گرمي ميفشاريم .
آينده از آن بهترينهاست …
با ساروز ….. بروز باشيد…