درباره شرکت نورا صنعت افق ایرانیان

شرکت نورا صنعت افق ایرانیان (ساروز )در سال 1394با بینش و نگرشی آگاهانه در جهت اعتلای ایرانی قدرتمند پا در عرصه واردات و تامین کالاهای با کیفیت و ماندگاردر زمینه روشنایی ساختمان ولامپهای LED گذارد و موفق به جلب اعتماد همکاران و نمایندگان خود در همان ابتدای کار گردید.

و با اختیار داشتن دانش و تجربیات ارزشمند و مشاورین و مهندسین متخصص، در بخش تولید و تکیه بر پتانسیل های موجود شرکت در زمینه علوم برق و روشنایی ساختمانی و همچنین حضور گسترده در نمایشگاه های بین المللی وشناسایی نیازهای موجود در این زمینه، خود را در صنعت برق و روشنایی معرفی و با همت و تلاشی مضاعف توانست گامی بلندی در جهت پیشبرد اهداف کشور عزیزمان بردارد.

لذا درپی تلاش و پیرو اهداف از قبل تعین شده در صدد برآمدیم تا بتوانیم از اواسط سال ١٣٩۶ کلیه کالاها از قبیل لامپهای ال ای دی ، پرژکتورها ، انواع لامپها و قابهای هالوژن و پنلهای ال ای دی را با نشان استاندارد ملی ایران تولید و به بازار عرضه نمائیم . انشا الله

اهداف شرکت

  • تکیه بر استانداردهای جهانی و مستندسازی عملیات تولید
  • بازنگری مداوم در کیفیت محصولات و انطباق آن با فناوری روز
  • آموزش مستمر کارکنان به منظور ارتقای دانش فنی و بالا بردن کیفیت محصولات
  • استفاده از نظریات مشتریان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات
آینده از آن بهترینهاست

با ساروز به روز باشید!

آینده از آن بهترینهاست

اعلام آمادگی برای همکاری گسترده

شرکت نورا صنعت افق ایران به پشتوانه فعالیت مستمر مدیران ارشد خود، که در صنایع مختلف کشور از جمله صنایع برق، روشنایی، ، خودرو سازی ، وزارت نیرو و … نقش بسزایی در پروژه های ملی و تامین سیستمهای روشنایی تا به امروز داشته است، آماده ارائه محصولات تولیدی و وارداتی خود در بخش تکنولوژی ال ای دی به تمامی ارگان ها و موسسات دولتی، خصوصی، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم می باشد.

image

راه اندازی فاز ٢ تولید در سال ١٣۹۹ به صورت تمام اتوماتیک

و در آخر دست تمامی همکاران ،صنعت گران ، تامین کنندگان قطعات و ، و تولیدکنندگان قطعات جانبی و همچنین توزیع کننده گان در سراسر ایران را برای همکاری به گرمی میفشاریم .
آینده از آن بهترینهاست …
با ساروز ….. بروز باشید…